↑ Return to Oddíly

Chlapecký oddíl

Chlapecký oddíl  střediska Milevsko se skládá ze 5 funkčních družin. Družiny jsou rysové, panteři, raci, varani a čmeláci . Pravidelně se schází na svých schůzkách. Během roku mají společné výpravy a různé akce. Během schůzek jsou připraveny výukové, žážitkové a zábavné programy pro děti.

Vůdce chlapeckého oddílu :

DSCN0621

Jan Novotný

+420607745194

jan.novotny@junakmilevsko.net

Zástupe vůdce chlap. oddílu:

Jan Kašpar

 

 

Články pojednávající o činnosti chlapeckého oddílu najdete zde.

Poděl se a sdílej!

  Čmeláci

  Družinu čmeláků tvoří  zhruba 10kluků  přibližně od 6 do 11 let. .  Scházíme se vždy v naší klubovně v objektu milevského kina. Poděl se a sdílej!

  Poděl se a sdílej!

   Zobrazit stránku »

   Varani

   Varani jsou družinou, která vznikla na táboře v Jindřichově hradci  roku 2016. V této družině jsou chlapci přibližně od 11.let. Během schůzek a výprav si mohou plnit různé odborky,vlčky a stezky. Jsou pro ně připravované programy plné zážitků, vědomostí, zábavy, zručnosti a mnoha dalšího. Schůzky probíhají  každý pátek od 18:30:00 do 20:00 v klubovně v …

   Poděl se a sdílej!

    Zobrazit stránku »

    Raci

    V této družině jsou už starší a ostřílení chlapci kteří pomáhají védst děti.  Náplní schůzek je většinou zručnostní programy. Nesmíme ale zapomenout, že na schůzkách probíhají i výukové programy. Poděl se a sdílej!

    Poděl se a sdílej!

     Zobrazit stránku »

     Panteři

     Panteři  jsou družinou starších skautů, pro které jsou připravované  zručnostní, akční  zážitkové a celkově náročnější programy. V této družině jsou chlapci, kteří tuto družinu založili, ale i původní členové družiny Raků. Při zájmu  skautů  pomahají připravovat program pro své mladší brášky a sestřičky. Poděl se a sdílej!

     Poděl se a sdílej!

      Zobrazit stránku »

      Rysové

      Rysové jsou nejstarší družinou ve středisku. V této družině jsou kluci co vedou chlapecký oddíl a společně s ostatními vůdci připravují akce pro celé středisko a zajišťují hladký chod střediska. Poděl se a sdílej!

      Poděl se a sdílej!

       Zobrazit stránku »